Zasady

Zasady współpracy

Art&Design Studio Projektowe, to firma, która stara się zawsze sprostać oczekiwaniom swoich klientów.
Bardzo cenimy sobie czas oraz wygodę osób, które zapraszają nas do współpracy.
Staramy się być w każdym czasie do Państwa dyspozycji służąc fachową radą i naszym doświadczeniem.

 

 

Państwa zadowolenie jest dla nas największym sukcesem i dlatego też dbamy o to, aby projekt realizowany był w założonym czasie i w ramach określonego budżetu. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy zaproponować rozwiązania dopasowane do każdego klienta i na „każdą kieszeń”.

Współpracujemy z rzetelnymi firmami wykonawczymi. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa wnętrze od koncepcji wstępnej, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski, aż po kompleksową realizację „pod klucz”. Poniżej przedstawiamy Państwu schemat naszej pracy oraz zasady, jakimi kierujemy się w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o współpracy.

Etapy współpracy projektowej

1. Pierwszy kontakt

Po pierwszym kontakcie od Państwa na drodze mailowej lub telefonicznej ustalamy wspólnie dogodny dla Państwa termin spotkania, na którym oglądamy wnętrze i rozmawiamy na temat zakresu naszej ewentualnej współpracy (projekt kompleksowy lub też częściowy). Istnieje możliwość przyspieszenia przygotowania oferty poprzez przesłanie do nas mailem zwymiarowanych rzutów powierzchni przeznaczonej do aranżacji

2. Pierwsze spotkanie

Po pierwszym spotkaniu lub otrzymaniu korespondencji zawierającej rzuty, przedstawiamy Państwu propozycję wyceny prac projektowych. Jeśli akceptują Państwo warunki oferty, spotykamy się w celu dokonania inwentaryzacji wnętrz (jeśli pozwala na to stan zaawansowania prac budowlanych) oraz spisania wszystkich Państwa oczekiwań i preferencji dotyczących projektu. Równocześnie podpisujemy umowę o wykonanie projektu oraz ustalamy wstępny harmonogram prac

3. Rozpoczęcie prac
4. Nadzór nad realizacją

W momencie przystąpienia przez ekipę wykonawczą (współpracującą z naszym studio lub zaproponowaną przez Państwa) do pracy, jeśli wybiorą Państwo taką opcję, następuje etap nadzoru autorskiego nad realizacją projektu. Polega on na tym, że na życzenie Państwa lub wykonawcy przyjeżdżamy na miejsce inwestycji by wyjaśnić ewentualne wątpliwości związane z projektem i zapewnić aby wizja projektowa w pełni znalazła swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.