Wizualizacje wnętrz nowoczesnych

Salony i kuchnie

Łazienki, baseny

Pokoje dziecięce

Sypialnie

Gabinety i pokoje gościnne

Wiatrołapy i korytarze

Wnętrza nowoczesne

Na to jak wyglądać będzie przestrzeń, którą chcemy urządzić ma wpływ bardzo wiele czynników – począwszy od materiałów wykorzystywanych przy malowaniu czy wykańczaniu podłóg, a  skończywszy na efektownych dodatkach. Nowoczesne wnętrze to pojęcie które odnosić się może do każdego pomieszczenia współczesnego domu, mieszkania, czy biura niezależnie od jego metrażu. Musi być jednak urządzone zgodnie z obowiązującymi trendami, które każdego roku podlegają zmianom. Nic więc dziwnego, że przeciętny właściciel domu, mieszkania, czy zakładu pracy nie jest w  stanie za nimi nadążyć i decyduje się zlecić aranżację wnętrza specjaliście.

 

Pomożemy Państwu w aranżacji nowoczesnych wnętrz

Decydując się na aranżację nowoczesnego wnętrza warto skorzystać z usług dekoratora, czy designera, który na bieżąco śledzi trendy obowiązujące w jego dziedzinie. Ponadto fachowe oko specjalisty o wysokim poczuciu estetyki sprawi, że stylizacja urządzonego pomieszczenia będzie spójna pod względem wystroju i zaproponowanego stylu. Pomoc architekta okaże się niezbędna także w planowaniu zagospodarowania ich przestrzeni oraz wypełnieniu jej światłem i kolorem.

 

Art&Design Architektura Wnętrz to studio projektowe, które sprosta zadaniom wizualizacji i aranżacji nawet najbardziej wymagających wnętrz. Projekty powstałe pod okiem założycielki firmy i doświadczonej architekt Kingi Śliwy, wykonujemy z najwyższą starannością o detale i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, przy jednoczesnej dbałości o wysoką jakość estetyczną efektu końcowego.

 

Materiały wykorzystywane do nowoczesnych wnętrz

Trendy wnętrzarskie podlegają niemal nieustającym zmianom. Zasadą stylizacji ponadczasowej jest stosowanie trwałych i dobrej jakości materiałów wykorzystywanych podczas realizacji zleceń powierzonym specjalistom, zwłaszcza zaś podczas wykańczania pomieszczeń.

 

Tym, co opanowało wystrój nowoczesnych wnętrz w 2017 roku są z całą pewnością: duński styl hygge; wykorzystywanie marmuru lub tapet marmurowych oraz surowego drewna w pokrywaniu powierzchni ścian; stosowanie miedzianych elementów dekoracyjnych; wypełnianie pokoju roślinami ukrytymi w zamknięciu szklanych słoi, podkreślanie surowych i minimalistycznych rysów betonowych ścian i półek. Dominującymi kolorami stylizacji zaś okazały się być biel – kojarząca się z nowojorską elegancją oraz granat, stanowiący alternatywę modnej do niedawna szarości.

 

Nowoczesne wnętrze salonu i kuchni

Kuchnia to serce każdego domu. Nawet ci, którzy dysponują ogromnym salonem winni przyzwyczaić się do faktu, że to właśnie tam często przenosić się będzie życie wszystkich jego mieszkańców. Nic więc dziwnego, że we współczesnym budownictwie wciąż dominuje stylizacja otwartej kuchni połączonej z pomieszczeniem gościnnym. Zmienia się także funkcja wnętrza, które służy nie tylko gotowaniu, ale spełnia swoistą rolę dekoracyjną.

 

Salon to pomieszczenie reprezentacyjne każdego domu i mieszkania, a więc takie, w którym przyjmujemy gości i którym pragniemy się przed nimi pochwalić. Winno być więc przede wszystkim miejscem, w którym miło i wygodnie spędza się czas. Elegancki salon może stać się salonem wypełnionym obrazami, drewnem lub miejscem, w którym życie toczy się wokół światła rzucanego przez płomień kominka. O tym jak będzie wizualizacja Państwa salon decyduje fantazja projektanta, ograniczona jedynie wskazówkami klienta.

 

Wizualizacja łazienki, salonu kąpielowego i basenu

Aranżacja i wizualizacja łazienki każdorazowo stanowi wyzwanie dla projektanta, który stara się uniknąć nudy i  przeciętności. Sposób jej zagospodarowania winien uwzględniać indywidualne upodobania tego, kto codziennie będzie z niej korzystał, jak również warunki, jakie panują w pomieszczeniu, takie jak jego metraż i obecność naturalnego oświetlenia. Nic więc dziwnego, że łazienka na poddaszu wielkiego domu może wyglądać zupełnie inaczej niż to samo pomieszczenie zaaranżowane we wnętrzu ciasnego bloku.

 

Tym, co dominuje w wystroju współczesnych łazienek jest wykorzystanie drewna, bieli i szarości, jak również awangardowych elementów w postaci nietypowego oświetlenia, czy oryginalnych luster. Surowości takim pomieszczeniom dodaje modne w ostatnim roku wykorzystanie betonu w postaci półki pod umywalkę itp.

 

Wizualizacja i aranżacja basenu wraz z pomieszczeniem przeznaczonym na pewnego rodzaju salon kąpielowy jest ściśle związana z powierzchnią kąpieliska i jego otoczenia. W prywatnych domach wystrój tego rodzaju pomieszczeń często jest powiązany także z indywidualnymi upodobaniami jego mieszkańców co do wyeksponowania basenu lub uczynienia go ukrytym przed światem azylem. Tu także dominuje minimalizm, osiągany poprzez grę bielą, drewnem lub poprzez wykorzystanie fototapet.

 

Stylizacja nowoczesne wnętrza pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Podstawowe oczekiwania, jakie stawiamy przed wnętrzem pokoju dziecięcego odnoszą się do tego, aby jego pomieszczenie było jasne, a także przyjazne dziecku i bezpieczne. Gdy jednak mowa o nieco większych dzieciach to na znaczeniu zyskuje designe, który powinien współgrać z zainteresowaniami pociech.

 

Urządzając sypialnię małego fana piłki warto wykorzystać fototapetę z motywem sportowym, zaś przebywając w pokoju pasjonata motoryzacji można skorzystać z niekonwencjonalnych gadżetów filmowych. Swój różowy, ale nie kojarzący się z tandetą azyl może mieć także każda mała księżniczka.

 

Estetyka i nowoczesność odgrywa szczególnie istotną rolę w aranżacji i wizualizacji sypialni zbuntowanej nastolatki, która dopiero uczy się własnego stylu i nabywa poczucie estetyki. Warto, by wskazówki designera naprowadziły ją na właściwą drogę i uczyniły przestrzeń wokół niej elegancką i  nowoczesną.

 

Wizualizacja nowoczesne wnętrze sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, w którym pragniemy się zrelaksować, zażyć odpoczynku po trudach całego dnia. Nic więc dziwnego, że oczekujemy iż jej wnętrze będzie temu sprzyjało. By tak się stało podczas aranżacji łazienki coraz częściej rezygnujemy z jaskrawych i energetycznych kolorów na rzecz stonowanych barw bieli, beży i błękitów. Przytulna sypialnia to miejsce wypełnione drewnem i  wyposażone w oryginalne rozwiązania oświetleniowe.

 

Tym, którym pomieszczenie sypialniane kojarzy się z miejscem, w jakim nabierają sił przed wyzwaniami kolejnego dnia, śmiało można polecić stosowanie w wystroju kontrastów kolorystycznych, jednak z zachowaniem jednolitego stylu całości.

 

Nowoczesny dom to miejsce, które musi mieć nowoczesnego właściciela. Na nic bowiem stosowanie się do trendów, jeżeli ten, kto się nimi otacza ma się źle czuć w ich towarzystwie. Jeżeli jednak podążanie za modą jest Państwa pragnieniem to nasze studio projektowe pomoże je Państwu zrealizować.