Realizacje pod klucz

Podejmujemy się realizacji pomieszczeń „pod klucz” – to doskonała okazja dla właścicieli nowych nieruchomości, którym zależy na atrakcyjnym przygotowaniu mieszkań na sprzedaż czy wynajem.

Dobór ekip wykończeniowych

Dobór ekip wykończeniowych związanych z całkowitym wykończeniem wnętrza. Z naszej strony przekazujemy firmom wykonawczym, z którymi współpracujemy dokumentacje wykonawczą do przygotowania oferty. Otrzymany kosztorys jest przekazywany Państwu do akceptacji. W momencie akceptacji podpisujecie Państwo z daną firmą umowę na realizację danego zlecenia według naszego projektu. Firma wykonawcza podpisując umowę jest zobligowana wobec Państwa z tytułu jakości wykonanych prac jak również w kwestii gwarancji.

Logistyka i organizacja prac. Zapewniamy pełną obsługę i koordynacje prac od zakupu materiałów w Państwa imieniu, aż do dostarczenia ich wykonawcom na budowę. Organizujemy także cykl pracy umawiając ekipy w odpowiednich odstępach czasowych tak by osiągnąć ciągłość i terminowość prac.

Logistyka i organizacja prac

Nadzór autorki i organizacyjno-logistyczny

Nadzór autorski i organizacyjno-logistyczny. Nadzór autorski jest określony ilościowo w umowie. Przyjazdy na budowę odbywają się na życzenie Państwa lub wykonawców. Przyjazdy w ramach nadzoru należy rozdzielić od przyjazdów w ramach obsługi logistyczno-organizacyjnej, które nie są ograniczane ilościowo i zależą od postępów prac.

Budżetowanie prac i dokonywanie zakupów. Po ustaleniu kosztorysu i zaakceptowaniu go przez Państwa przejmujemy na siebie wszystkie rozliczenia. Dokonujemy w Państwa imieniu zakupu materiałów i usług oraz rozliczenia ekip wykończeniowych.

Budżetowanie prac i dokonywanie zakupów

Pakiet wykończeniowy

Proponujemy Państwu przede wszystkim indywidualne podejście do realizacji projektu „pod klucz”. Niemniej jesteśmy w stanie zaoferować także podejście pakietowe. W pakiecie, którego cena odnosi się do ilości metrów kwadratowych powierzchni aranżowanej otrzymują Państwo wstępnie wyselekcjonowane materiały wykończeniowe oraz pewien zakres prac remontowych wykonywantych przez ekipy. W przypadku zainteresowania podejściem pakietowym prosimy o kontakt telefoniczne lub mailowy w celu przekazania Państwu szczegółów.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa wnętrze od koncepcji wstępnej, poprzez projekt wykonawczy, nadzór autorski, aż po kompleksową realizację „pod klucz”

Etapy współpracy projektowej

Krok 1
Pierwszy kontakt

ustalamy wspólnie dogodny dla Państwa termin spotkania

Krok 2
Pierwsze spotkanie

przedstawiamy Państwu propozycję wyceny prac projektowych

Krok 3
Rozpoczęcie prac

przystępujemy do wykonywania fotorealistycznych wizualizacji

Krok 4
Nadzór realizacji

zapewniamy aby wizja projektowa znalazła swoje odzwierciedlenie