Przykład 20

Wizualizacje sypialni w jasnych odcieniach

Przykład 21

Wizualizacje sypialni z podświetlaną ścianą

Przykład 22

Wizualizacja przedstawiająca sypialnie z nietypowym oświetleniem. Eleganckie i nowoczesne wnętrze nietypowej sypialni.

Przykład 23

Wizualizacja prezentująca nowoczesną sypialnię z dużym plazmowym telewizorem zabudowanym w białej meblościance. Eleganckie i zarazem funkcjonalne wnętrze sypialni.

Przykład 24

Wizualizacja pokazująca sypialnie z telewizorem zawieszonym nad komodą. Nowoczesne wnętrze sypialni z biało-czarną szafą.

Przykład 25

Prezentacja sypialni, w której nad łóżkiem znajduje się lustro. Nowoczesne wnętrze z wykorzystaniem tapet na ścianie.

Przykład 26

Wizualizacja nowoczesnej sypialni, w której dominującym kolorem jest ciemny fiolet. Nad łóżkiem zastosowano ozdobną tapetę.

Przykład 27

Wizualizacja pokazująca nowoczesne inspiracje wnętrza sypialni, w której wykorzystano motyw czerwieni w postaci czerwonych skórzanych foteli.

Przykład 28

Wizualizacja przedstawiająca wystrój sypialni, w której zastosowano fototapetę na ścianie na wprost łóżka.

Przykład 29

Wizualizacja pokazująca sypialnie, w której zastosowano motyw fioletu na ścianach. Na ścianie znajduje się również duże, eleganckie i ozdobne lustro.

Przykład 30

Wizualizacja przedstawiająca nowoczesną sypialnię, w której zastosowano motyw szarości. W sypialni znajduje się również szafa i stolik z ozdobnym lustrem.

Przykład 31

Aranżacja przedstawiająca wnętrze sypialni z wiszącym kryształowym oświetleniem.

Przykład 32

Przedstawiamy wystrój nowoczesnej sypialni, w której wykorzystano futurystyczne lampy. Zapewnia to nowoczesność i niezwykłość sypialni.

Przykład 33

Wizualizacja pokazująca wnętrze sypialni z motywem czerwieni. Zastosowano czerwone meble i piękne czerwone wzory na ścianach

Przykład 34

Wizualizacja przedstawiająca sypialnie, w której wykorzystano elementy w kolorze fioletu. Na wprost łóżka nad komodą został zamocowany duży telewizor.