Przykład 13

Wizualizacje nowoczesnego salonu z użyciem drewna z orzecha amerykańskiego

Przykład 14

Wizualizacja pokazują wykonanie nowoczesnego salonu w motywie szarości. Elegancki wystrój i zastosowane oświetlenie halogenowe.

Przykład 15

Aranżacja przedstawiająca elegancki wystrój salonu z kuchnią. Nowoczesność została połączona z elegancją i klasycyzmem.

Przykład 16

Wizualizacja przedstawiająca salon, w którym zastosowano elementy drewniane. Znajduje się tam również duży telewizor obudowany drewnianą ramką.

Przykład 17

Wizualizacja pokazująca salon połączony z kuchnią i elementami kamienia. Duży telewizor zamontowany na ścianie kamiennej przy kominku.

Przykład 18

Wizualizacja wnętrza salonu, w której duży telewizor został wbudowane we wnękę. W salonie znajduje się również oszklony kominek.

Przykład 19

Aranżacja przedstawiająca nowoczesny salon w ciemnych kolorach. Zastosowane futurystyczne oświetlenie nadaje salonowi nowoczesności.

Przykład 20

Wizualizacja nowoczesnej kuchni, w której dominującymi elementami jest drewno i biel. Takie połączenie zapewnia, że kuchnia będzie zawsze nowoczesna.

Przykład 21

Inspiracja pokazująca nowoczesny salon, w którym zastosowano podwieszany sufit. Oświetlenie halogenowe zapewnia odpowiednie oświetlenie salonu.

Przykład 22

Wizualizacja wnętrza salonu, w którym połączono klasycyzm z rzeczywistością. Zamontowane obrazy nadają salonowi odpowiedniego uroku

Przykład 23

Wizualizacja nowoczesnego salonu, w którym zostały wykorzystane elementy wykonane z jasnego drewna.

Przykład 24

Aranżacja pokazująca nowoczesny salon, w którym duży telewizor jest zamocowany nad gazowym kominkiem.

Przykład 25

Inspiracje przedstawiające nowoczesny salon, który jest połączony drewnianym aneksem z kuchnią.

Przykład 26

Wizualizacja pokazująca kuchnie, w której dominującymi elementami jest biel i drewno. Gwarantuje to, że będzie ona nowoczesna i zachęcała do spędzania w niej czasu.

Przykład 27

Wizualizacja pokazująca wnętrze salonu, w którym futurystyczna lampa nadaje nowoczesność. Telewizor został wmontowany w ścianę, dzięki czemu elegancko wygląda.

Przykład 28

Aranżacja salonu pokazująca nowoczesny wystrój i zastosowanie akwarium wbudowanego w ścianę.