Aranżacja i projektowanie wnętrz Zielonki

Jestem architektem wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w branży projektowaia wnętrz. Od ponad dekady prowadzę własne studio projektowe. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz prywatnych, biznesowych i komercyjnych. Projektujemy całe domy i mieszkania, jak również zajmujemy się aranżacją pojedynczych wnętrz o określonym przeznaczeniu np. kuchnia, łazienka, sypialnia. Kreujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb mnaszych Klientów. Korzystając z posiadanej wiedzy i umiejętności z zakresu architektury wnętrz, realizujemy wyjątkowe projekty wnętrz, które są w pełni dopasowane do preferencji Klientów, a jednocześnie zgodne z zasadami sztuki projektowania wnętrz. W naszej pracy kładę nacisk na dbałość o szczegóły, wysoką jakość projektu i profesjonalną obsługę. Wszystkie nasze projekty opieramy na najnowszych trendach i rozwiązaniach technologicznych stosowanych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Projektowanie wnętrz to moja pasja, którą nieustannie rozwijam, by sprostać wszelkim wymaganiom.

 

Swoje usługi z zakresu projektowania wnętrz kieruję do właścicieli wnętrz prywatnych i publicznych na terenie Zielonek k. Krakowa oraz okolic.

 

Projektowanie wnętrz mieszkalnych w Zielonkach

Wszystkie mieszkania projektujemy tak aby, w jak najlepszy sposób wykorzystać potencjał metrażu i stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Przygotowujemy projekty zarówno kuchni, łazienki, sypialni, jak i całego domu. Projektujemy wnętrza w każdym stylu – klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, prowansalskim, glamour i każdym innym dostosowanym do oczekiwań klientów. Współpraca ze mną obejmuje następujące etapy:

 

  • określenie potrzeb i oczekiwań,
  • przygotowanie koncepcji projektowych oraz profesjonalnej wizualizacji,
  • wybór odpowiednich materiałów i elementów wyposażenia wnętrz.
  • przygotowanie dokumentacji dla wykonawców
  • nadzór autorski oraz możliwość realizacji wnętrz także „pod klucz

Projektowanie wnętrz biznesowych i komercyjnych na terenie Zielonek

Aranżacja wnętrz biurowych i powierzchni komercyjnych: handlowych oraz usługowych wymaga indywidualnego podejścia, dlatego warto zdać się w tej kwestii na pomoc doświadczonego architekta wnętrz, który dołoży wszelkich starań, aby pomieszczenia w firmie były funkcjonalne i użyteczne. W naszej pracy zajmujemy się aranżacją wnętrz o przeznaczeniu komercyjnym, tworząc wyjątkowe projekty biur i przestrzeni publicznych.

 

Potrzebujesz porady projektanta wnętrz w zakresie aranżacji swojego mieszkania?
+48 601 62 47 81
www.kingasliwa.pl
Zapraszam do kontaktu

 

Przykładowe aranżacje wnętrz

 

projektowanie kuchni w mieszkaniu w Zielonkach

 

salon w stylu skandynawskim

 

aranżacja sypialni w Niepołomicach

Przykładowe projekty wnętrz – Zielonki i okolice

 

projekt nowoczesnego salonu w Zielonkach

 

aranżacja domu koło Krakowa

 

projektowanie łazienki w domu w okolicy Zielonek

Zielonki – najważniejsze informacje o miejscowości

Zielonki to gmina wiejska w województwie małopolskim w powiecie krakowskim. Przez teren Zielonek przebiega droga krajowa nr 7 w kierunku Warszawy oraz droga wojewódzka na Wolbrom. Gmina Zielonki graniczy z Krakowem oraz z następującymi gminami: Iwanowice, Michałowice, Skała, Zabierzów, Wielka Wieś. Na terenie Zielonek znajdują się dwa obiekty wpisane do rejestru zabytków nieruchomych województwa małopolskiego: kościół Narodzenia NMP w Zielonkach oraz fort główny artyleryjski 45 „Zielonki”.

Aranżacja i projektowanie wnętrz Zielonki
+48 601 62 47 81
www.kingasliwa.pl
Skontaktuj się z nami