Aranżacja i projektowanie wnętrz Skawina

Projektowanie to nasza pasja. Zajmujemy się aranżacją wnętrz mieszkalnych i komercyjnych w miejscowości Skawina. Jako architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w branży projektwej i jednocześnie szefowa zespołu projektowego dokładam wszelkich starań, aby projektowane przez nas przestrzenie były komfortowe i przyjazne w użytkowaniu. W pracy priorytetem jest dla nas tworzenie oryginalnych wnętrz, które spełnią wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Staram się, aby nasze projekty wnętrz były zgodne z gustami i upodobaniami osób, dla których je wykonujemy. Jestem zwolenniczką dbałości o każdy szczegół i detal, a nasze projekty wyróżniają się bogactwem nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Oferujemy pełne doradztwo, fachową pomoc przy aranżacji wnętrz oraz możliwość realizacji także w wariancie „pod klucz”. Jednym z miast, na którego terenie świadczymy nasze usługi z zakresu architektury wnętrz jest Skawina.

 

Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz, który zaprojektuje Twój dom, mieszkanie czy biuro w Skawinie?
+48 601 62 47 81
www.kingasliwa.pl
Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci przy aranżacji!

 

Aranżacja i projektowanie wnętrz prywatnych

Dom czy mieszkanie to wyjątkowa przestrzeń, która powinna odzwierciedlać oczekiwania i gust właściciela. Każde mieszkanie (nawet to małe) posiada potencjał do tego, by stać się niepowtarzalnym. W ramach szeroko pojętej architektury wnętrz zajmujemy się projektowaniem wnętrz domów i mieszkań w mieście Skawina. Realizujemy projekty mieszkań w różnych stylach, począwszy od wnętrz klasycznych przez skandynawskie, prowansalskie po nowoczesne. Zawsze kluczem przy wyborze stylu jest preferencja inwestora.

 

Aranżacja i projektowanie wnętrz biznesowych i komercyjnych

W ramach naszej działalności jako studia projektowego architektury wnętrz wykonujemy  projekty wnętrz komercyjnych i biznesowych. Przy projektowaniu biur uwzględniamy współczesne trendy pojawiające się w aranżacji przestrzeni biurowych oraz funkcjonalność danego miejsca. Nowoczesne biura to nas mnie połączenie praktycznych rozwiązań wnętrzarsko-designerskich i  ergonomii użytkowania

 

Projekty wnętrz pojedynczych pomieszczeń

Wykonujemy projekty aranżacji pojedynczych wnętrz. Chętnie poszukamy rozwiązania na aranżację małej kuchni lub nieustawnej łazienki. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując rozwiązanie zarówno do jego potrzeb, jak i możliwości finansowych.

 

Przykładowe aranżacje wnętrz

 

nowoczesna kuchnia w Skawinie

 

projektowanie salonu w mieszkaniu w Skawinie

 

aranżacja mieszkania w Skawinie

 

nowoczesne wnętrze mieszkalne Skawina

 

 

Przykładowe realizacje w Skawinie i okolicach

 

aranżacja wnętrz w Skawinie

 

projektowanie mieszkania w Skawinie

 

 

Skawina – krótkie informacje o miejscowości

Skawina to miasto położone w województwie małopolskim nad rzeką Skawinką. W przeszłości było to miasto opactwa benedyktynów tynieckich. Południową część Skawiny obejmuje wieś Korabniki. Była to dawna wieś służebna dworu krakowskiego (XVI w.). Pozostałością z tego okresu jest renesansowy pałac zbudowany przez Pawła Korytkę.

 

Obecnie w skład gminy Skawina wchodzi 16 sołectw: Borek Szlachecki, Grabie, Facimiech, Jaśkowice, Gołuchowice, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna, Rzozów, Kopanka, Jurczyce, Ochodza, Polanka Hallera, Radziszów, Pozowice, Rzozów.

 

 

Projektowanie i aranżacja wnętrz Skawina
+48 601 62 47 81
www.kingasliwa.pl
Zadzwoń do nas