Aranżacja i projektowanie wnętrz Niepołomice

Jako architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w branży architektury wnętrz zajmuję się aranżowaniem różnych przestrzeni, zarówno tych mieszkalnych, jak i biurowych i komercyjnych na terenie Niepołomic. Moim zadaniem jest stworzenie komfortowych i użytecznych wnętrz z uwzględnieniem funkcji pomieszczenia i preferencji Klientów. Tworzę kompleksowe projekty wnętrz w każdym styluklasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, glamour itp. Z moją pomocą każde wnętrze staje się niepowtarzalne i wyjątkowe. Wykonuję projekty całych domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, jak i pojedynczych przestrzeni, np. łazienki, kuchni, sypialni, salonu. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, po zapoznaniu się z wizją i oczekiwaniami Klienta, staram się zaproponować funkcjonalne rozwiązania. Pomagam w doborze kolorystyki pomieszczeń, mebli oraz materiałów wykończeniowych.

 

Aranżacja i projektowanie wnętrz prywatnych na terenie Niepołomic

Specjalizuję się w wykonywaniu projektów wnętrz prywatnych – mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych. W zakres proponowanych przeze mnie usług wchodzą:

 

 

Aranżacja i projektowanie wnętrz biznesowych i komercyjnych w Niepołomicach

Projekty biur i obiektów komercyjnych muszą łączyć w sobie funkcjonalność i ergonomię z walorami wizualnymi. Moje projekty biur takie właśnie są. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym rozwiązaniom oferuję najwyższą jakość usług, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Gwarantuję fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie usługi. Wykonywane przeze mnie prace z zakresu projektowania wnętrz charakteryzuje dokładność, terminowość i profesjonalizm.

 

Szukasz profesjonalnego architekta wnętrz na terenie Niepołomic?
+48 601 62 47 81
www.kingasliwa.pl
Skontaktuj się ze mną, a przedstawię ofertę na miarę Twoich potrzeb!

 

 

Przykładowe aranżacje wnętrz

 

nowoczesny salon

 

architekt-wnetrz-niepolomice

 

aranzacja-wnetrz-niepolomice

 

projekt nowoczesnej łazienki

 

 

 

Przykładowe projekty wnętrz w Niepołomicach

 

projekt sypialni w domu w Krakowie

 

aranżacja salonu w Niepołomicach

 

Niepołomice – najważniejsze informacje o miejscowości

Niepołomice to miasto w południowej Polsce, w powiecie wielickim. Niepołomice od Rynku Głównego w Krakowie oddzielone są w linii prostej o 21 km. Miasto podzielone jest na 7 osiedli: Boryczów, Jazy, Podgrabie, Piaski, Śródmieście, Zagrody i Zakościele. Główną atrakcją Niepołomic jest Zamek Królewski zbudowany przez Kazimierza Wielkiego, Muzeum Niepołomickie oraz Ogrody Królowej Bony.

 

 

Architekt wnętrz Niepołomice – projektowanie domów, mieszkań i lokali użytkowych
+48 601 62 47 81
www.kingasliwa.pl